• Rekrutacja do Przedszkola w ZSP w Osieku na rok szkolny 2024/2025

• Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Osieku ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do
            Przedszkola i Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025.

Zarzadzenie_harmonogram_2024-2025_przedszkola.doc

Harmonogram_2024-2025.doc

POTWIERDZENIE_WOLI.docx

Wnioski o przyjęcie do  Przedszkola
            i Oddziału Przedszkolnego
            w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Osieku

należy składać od dnia 5 lutego  2024 r.do dnia 23 lutego 2024 r.

do godz. 15.00 elektronicznie na stronie jammik.pl/rekrutacja

Rodzice dzieci, które chodzą do przedszkola w obecnym roku szkolnym
            i chcą, aby ich dzieci chodziły do przedszkola w roku szkolnym 2024/2025
            powinni złożyć deklarację o kontynuowaniu uczęszczania do przedszkola

w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Osieku u wychowawcy grupy

w wersji papierowej
            od 29.01.2024 r.

Irena Bobyla
            p.o. Dyrektora
            Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Osieku

• Tabliczki i piktogramy informacyjne

• W naszej szkole od 1.10.2023 r. realizowany jest program „Dostępna przestrzeń publiczna” mający na celu m.in. niwelowanie barier architektonicznych osób niepełnosprawnych. Nasza placówka otrzymała 4130 zł. z funduszy Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zakup i montaż tabliczek i piktogramów informacyjnych z funkcją pomieszczeń z oznaczeniem w alfabecie Braille’a. W wyniku realizacji projektu usunięto bariery utrudniające swobodne przemieszczanie się po budynku ZSP w Osieku uczniom i osobom ze szczególnymi potrzebami (w tym słabowidzącym).

• W bożonarodzeniowym nastroju

• 19 grudnia 2023 r. uczniowie z klas 6a, 6b, 8a oraz dwie piątoklasistki pod opieką Edyty Frejlich, Doroty Nowak, Ewy Pomiernej i Joanny Talak wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Najpierw udali się do Małopolskiego Ogrodu Sztuki, gdzie oglądali spektakl pt. „Opowieść wigilijna” w wykonaniu artystów z Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Potem w Pałacu Krzysztofory podziwiali Wystawę Szopek Krakowskich. Na koniec mieli okazję zrobić świąteczne zakupy na jarmarku bożonarodzeniowym. Około 16:00 pełni wrażeń wrócili do Osieka.