Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Dzień Górnika w klasie 0 i 1
Aktualności
Dzień Górnika w klasie 0 i 1
Wycieczka do Parku Świętego Mikołaja
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wycieczka do Parku Mikołaja.
Lekcja zoologii
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lekcja zoologii w klasie 0.
Mikołajki cz.5 ostatnia
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki cz.5 ostatnia.
Mikołajki cz.4
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki cz.4.
Mikołajki cz.3
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki cz.3.
Mikołajki cz.2
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki cz.2.
Mikołajki cz.1
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki cz.1.
Andrzejki w klasie 0
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Andrzejki w klasie 0.
Dzień Niepodległości
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w albumie Dzień Niepodległości
Lekcja przyrody
Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Lekcja przyrody.

Procedury
Drodzy Państwo! Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem szkoły Procedury_SP_Osiek.docx
Ślubowanie pierwszej klasy
Galeria zdjęć Ślubowanie pierwszej klasy.
Raport z ewaluacji
Zapraszamy do zapoznania się z rapotrem ewalucji w naszej szkole.
Urodziny Kubusia w klasie 0
Galeria zdjęć Urodziny Kubusia w klasie 0.
Dzień Nauczyciela
Galeria zdjęć Dzień Nauczyciela.
Klasa 4 w Muzeum Lotnictwa
Galeria zdjęć Klasa 4 w Muzeum Lotnictwa.
Policja w Klasie 0
Na spotkaniu z Policją przypomnieliśmy sobie jak prwaidłowo zachować się na drodze, na przejściu dla pieszych, podczas zabawy.Czy można wybiegać na drogę za piłką, uciekać przed psem, przechodzić na czerwoym świetle? Galeria Policja w Klasie 0.
Teatrzyk SŁONECZKA
Przypomnijcie sobie występy naszego Teatrzyku Album 2015/2016
Bezpieczna droga do szkoły
W dniu 30 września 2016 r. do Szkoły w Osieku przyjechali strażnicy ze Straży Miejskiej w Olkuszu. W spotkaniu pod hasłem ,,Bezpieczna droga do szkoły’’, uczestniczyli uczniowie klasy 1. Pierwszaki wysłuchali pogadanki na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, przechodzenia przez jezdnię. Obejrzeli również film edukacyjny, odpowiadali na pytania, wyjaśniali zaobserwowane sytuacje, wyciągali wnioski. W drugiej części uczyli się w praktyczny sposób przechodzić przez jezdnię po pasach. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy odblaski na tornister. Spotkanie z pracownikami Straży Miejskiej było bardzo ciekawe i pouczające.Galeria Bezpieczna droga do szkoły.
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Lipiec 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie