Aktualności

          • 🌞 Drodzy Uczniowie! 🌞

          • Kolejny rok szkolny dobiegł końca – pełen nauki, wyzwań, radości i wspólnych chwil. Teraz czas na zasłużony odpoczynek!

            Życzymy Wam spokojnych, radosnych i bezpiecznych wakacji – pełnych słońca, przygód, nowych przyjaźni i niezapomnianych wspomnień.

            Niech każdy dzień przynosi Wam uśmiech, a czas wolny pozwoli nabrać sił i energii na kolejny rok szkolny.

            Do zobaczenia we wrześniu!

            👩‍🏫👨‍🏫 Dyrekcja i Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Osieku

          • 39 uczniów naszej szkoły odebrało Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz

          • We wtorek, 16 czerwca 2026 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Wśród wyróżnionych znalazło się aż 39 uczniów naszej szkoły, którzy dzięki swojej wiedzy, talentom, zaangażowaniu i ciężkiej pracy osiągnęli sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.

            Jesteśmy dumni, że spośród wszystkich szkół z Miasta i Gminy Olkusz to właśnie nasza placówka miała największą liczbę uczniów wyróżnionych Nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na wysoki poziom pracy naszych uczniów, nauczycieli oraz wsparcie rodziców.

            Nagrodzeni uczniowie:

            1. Hanna Adamus 4a

            2. Lena Bałazy 6b

            3. Alicja Bobyla 6a

            4. Amelia Bobyla 6a

            5. Wiktoria Czarnota 4a

            6. Mateusz Ciężarek 6b

            7. Aniela Ćwięczek 4a

            8. Oliwia Filo 6b

            9. Iga Gałka 4a

            10. Maciej Gawłowski 2b

            11. Mateusz Gawłowski 6a

            12. Oliwia Grzebinoga 4a

            13. Maria Harasymovych 6b

            14. Iga Janik 3a

            15. Nadia Kieres 4a

            16. Kamil Kiełtyka 6a

            17. Ada Knot 4a

            18. Zuzanna Kocjan 8b

            19. Żaneta Kocjan 4a

            20. Martyna Kot 8b

            21. Karolina Karolczyk 8a

            22. Magdalena Kwas 8b

            23. Oliwia Kulig 6a

            24. Antoni Łaga 7a

            25. Maria Nieciak 4a

            26. Nicola Nowakowska 6a

            27. Hanna Ochab 6b

            28. Julia Papis 4a

            29. Nikola Piątek 4a

            30. Hanna Sarecka 4a

            31. Zofia Sikora 4a

            32. Filip Solecki 3a

            33. Igor Sołtysik 5b

            34. Filip Szewczyk 3b

            35. Maja Tracz 4a

            36. Zofia Tracz 8b

            37. Zuzanna Tracz 8b

            38. Wiktor Wilk 1a

            39. Inga Ziarno 4a

            Opiekunami nagrodzonych uczniów byli :

            • Agnieszka Bocianowska

            • Katarzyna Kieres

            • Barbara Łuszczek

            • Justyna Małecka

            • Dorota Nowak

            • Joanna Stanek

            Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom. Życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz nieustającej satysfakcji z osiąganych wyników. Gratulacje kierujemy również do nauczycieli-opiekunów oraz rodziców, których wsparcie, zaangażowanie i codzienna motywacja przyczyniają się do osiągania tak wspaniałych rezultatów.

          • Wycieczka klasy 2a, 2b, 3a

          • 10 czerwca klasy 2a, 2b i 3a pojechały na wycieczkę do Multikina na film pt. Drzewo Magii. Film opowiada o współczesnej rodzinie, która przeprowadza się na wieś, gdzie dzieci odkrywają magiczne drzewo zamieszkane przez ekscentryczne istoty. Zostają przeniesione do fantastycznych krain, a przeżywane tam przygody pomagają im odbudować rodzinne więzi.

      • Kontakty

        • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osieku
        • 0-32 642 70 21
        • 32-300 Olkusz
          Osiek 79 b
          Poland
        • Sekretariat czynny od 7.00 do 15.00 (szkoła podstawowa)
          Sekretariat czynny od 6.30 do 13.30 (przedszkole)

          Dyrektor ZSP w Osieku przyjmuje w każdy poniedziałek 9.00-10.30 budynek przedszkola (sekretariat)
          Budynek szkoły (sekretariat) w każdy czwartek 9.00-10.30

          Wicedyrektor ZSP w Osieku przyjmuje w każdy poniedziałek 13.30-14.30 w budynku szkoły (biblioteka szkolna)
          W każdy wtorek 9.00-10.30 w budynku przedszkola (sekretariat)
      • Logowanie