We wtorek, 16 czerwca 2026 roku, w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu odbyła się uroczystość wręczenia Nagród Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz dla laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych, artystycznych oraz sportowych. Wśród wyróżnionych znalazło się aż 39 uczniów naszej szkoły, którzy dzięki swojej wiedzy, talentom, zaangażowaniu i ciężkiej pracy osiągnęli sukcesy na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym.
Jesteśmy dumni, że spośród wszystkich szkół z Miasta i Gminy Olkusz to właśnie nasza placówka miała największą liczbę uczniów wyróżnionych Nagrodą Burmistrza Miasta i Gminy Olkusz. To wyjątkowe osiągnięcie jest dowodem na wysoki poziom pracy naszych uczniów, nauczycieli oraz wsparcie rodziców.
Nagrodzeni uczniowie:
-
Hanna Adamus 4a
-
Lena Bałazy 6b
-
Alicja Bobyla 6a
-
Amelia Bobyla 6a
-
Wiktoria Czarnota 4a
-
Mateusz Ciężarek 6b
-
Aniela Ćwięczek 4a
-
Oliwia Filo 6b
-
Iga Gałka 4a
-
Maciej Gawłowski 2b
-
Mateusz Gawłowski 6a
-
Oliwia Grzebinoga 4a
-
Maria Harasymovych 6b
-
Iga Janik 3a
-
Nadia Kieres 4a
-
Kamil Kiełtyka 6a
-
Ada Knot 4a
-
Zuzanna Kocjan 8b
-
Żaneta Kocjan 4a
-
Martyna Kot 8b
-
Karolina Karolczyk 8a
-
Magdalena Kwas 8b
-
Oliwia Kulig 6a
-
Antoni Łaga 7a
-
Maria Nieciak 4a
-
Nicola Nowakowska 6a
-
Hanna Ochab 6b
-
Julia Papis 4a
-
Nikola Piątek 4a
-
Hanna Sarecka 4a
-
Zofia Sikora 4a
-
Filip Solecki 3a
-
Igor Sołtysik 5b
-
Filip Szewczyk 3b
-
Maja Tracz 4a
-
Zofia Tracz 8b
-
Zuzanna Tracz 8b
-
Wiktor Wilk 1a
-
Inga Ziarno 4a
Opiekunami nagrodzonych uczniów byli :
-
Agnieszka Bocianowska
-
Katarzyna Kieres
-
Barbara Łuszczek
-
Justyna Małecka
-
Dorota Nowak
-
Joanna Stanek
Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym uczniom. Życzymy kolejnych sukcesów, rozwijania pasji oraz nieustającej satysfakcji z osiąganych wyników. Gratulacje kierujemy również do nauczycieli-opiekunów oraz rodziców, których wsparcie, zaangażowanie i codzienna motywacja przyczyniają się do osiągania tak wspaniałych rezultatów.